• Prerušenie prevádzky materskej školy.

• Vážení rodičia

Riaditeľka Materskej školy Generála Svobodu 40 v Ľubici Bc. Adriana Mráziková týmto oznamuje, že dňa 21. 06. 2024 bude prerušená prevádzka všetkých pracovísk materskej školy so súhlasom zriaďovateľa z prevádzkových dôvodov.

Za pochopenie ďakujeme.

• OZNAM O PREVÁDZKE POČAS LETNÝCH PRÁZDNIN

• Materská škola, Gen. Svobodu č.40, Ľubica

OZNAM O PREVÁDZKE MŠ POČAS LETNÝCH PRÁZDNIN.

Riaditeľka MŠ Generála Svobodu 40 v Ľubici, Bc. Adriana Mráziková týmto oznamuje, že

prevádzka MŠ bude so

súhlasom zriaďovateľa a na základe zisťovania záujmu u zákonných zástupcov zabezpečená

v čase letných prázdnin

od 01. 07.2024 do 31. 07. 2024

v budove MŠ na ulici Gen. Svobodu 40 v riadnom prevádzkovom čase.

Žiadame rodičov detí, ktoré nebudú navštevovať materskú školu v tomto čase, aby pozastavili svoje platby za školné a stravné.

Rovnako žiadame aj rodičov budúcich školákov, aby si zrušili trvalé príkazy a platby už neposielali.

V Ľubici dňa  09. 05. 2024                                                                Bc. Adriana Mráziková

riaditeľka MŠ