• Vianoce v našej škôlke

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianoce v našej škôlke.

Príchod najkrajších sviatkov v roku sme si pripomínali aj v našej materskej škole. Škôlkou rozváňala vôňa napečených medovníčkov, niesla sa hudba vianočných piesní a kolied a v tejto krásnej atmosfére sme spolu s deťmi očakávali príchod " Ježiška". Vianočnú atmosféru nám spríjemnilo divadelné predstavenie o Vločke a Cencúľovi, ktoré deti pobavilo. Pri vianočnom stromčeku sme si spoločne zaspievali piesne a koledy a rozbalili vianočné darčeky.

• Prevádzka počas vianočných sviatkov.

• OZNAM O PREVÁDZKE MATERSKEJ ŠKOLY- VIANOČNÉ SVIATKY.

Riaditeľka Materskej školy Generála Svobodu 40 v Ľubici, Bc. Adriana Mráziková, týmto oznamuje, že prevádzka všetkých pracovísk MŠ bude v čase vianočných prázdnin so súhlasom zriaďovateľa

prerušená

od 27. 12. 2023 do 05. 01. 2024

s nástupom dňa 08. 01. 2024