• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

"Chystáme sa na na karneval bude zábava...do tanca už veselá nám hudba vyhráva..." za spevu tejto pesničky sme v stredu 07. 02. 2024 zahájili v našej materskej škole karnevalovú slávnosť.. Tanec, hudba, smiech a radosť sa niesli celou našou škôlkou . Spolu sme si zatancovali, zabavili sa, zasúťažili, predstavili karnevalové masky a za odmenu sme si pochutili na sladučkých šiškách, ktoré nám napiekli naše šikovné tety kuchárky..

• Prevádzka MŠ počas jarných prázdnin

OZNÁMENIE O PREVÁDZKE MATERSKEJ ŠKOLY POČAS JARNÝCH  PRÁZDNIN

Riaditeľka MŠ Generála Svobodu 40 v Ľubici týmto oznamuje, že prevádzka MŠ bude so súhlasom zriaďovateľa počas jarných prázdnin od 26.02.2024 do 01.03.2024(vrátane) zabezpečená

v budove MŠ na ulici Gen. Svobodu 40 v Ľubici

v riadnom prevádzkovom čase ( od 06:30hod do 16:00 hod).

Zároveň žiadame rodičov prihlásených detí, aby si v prípade neprítomnosti detí prišli pre stravu v čase

od 11:30 hod. do 12:00 hod.

Ďakujeme.

V Ľubici dňa 07.02.2024                                                                                        Bc.   Adriana Mráziková                                                                                                                                                        Riaditeľka MŠ