• MŠ je samostatnou rozpočtovou organizáciou s právnou subjektivitou od 01.01.2014. (Zriaďovacia listina č. 44581/2001-dodatok č.3 k zriaďovacej listine).

Materská škola Gen. Svobodu 40 v Ľubici s elokovaným pracoviskom na ulici J. Jesenského 2 je MŠ rodinného typu a je situovaná priamo v obci. Je prevádzkovaná v dvoch budovách so šiestimi triedami. Zabezpečuje celodennú výchovu a vzdelávanie detí predškolského veku spravidla od 2-6 rokov a detí s odloženou povinnou školskou dochádzkou. Každá budova má samostatný školský dvor, ktorý je doplnený o hojdačky, šmýkačky a pieskovisko.

Materská škola je v prevádzke v čase od 6,30 hod. do 16,00 hod.

Názov zariadenia:                Materská škola, Gen. Svobodu 40, Ľubica

Adresa:                                 Generála Svobodu 40, Ľubica 059 71

IČO:                                      42 34 39 41

Kontakt:                                tel. :    052/ 45 66 560, 052/ 45 66 270, 0905 525 662

e- mail:   ms.lubica@obeclubica.sk, albina.vesturova@obeclubica.sk,           renata.barcakova@obeclubica.sk, adriana.mrazikova@obeclubica.sk

Forma právnej subjektivity:  Zariadenie s právnou subjektivitou

Zodpovedný:                        Bc. Adriana Mráziková, riad. MŠ

Zriaďovateľ:                        Obec:        Obec Ľubica

Konzultačné hodiny:

Riaditeľka MŠ:  Bc. Adriana Mráziková: na základe telefonického dohovoru o stretnutí.

Vedúca školskej jedálne: Albína Veštúrová: pondelok- piatok od 07:00 hod.- 09:00 hod. alebo na základe telefonického dohovoru o stretnutí.

Ekonómka: Ing. Renáta Barčáková: pondelok- piatok od 08:00 hod.- 10:00 hod. alebo na základe telefonického dohovoru o stretnutí.