• Oznam o voľnom pracovnom mieste- "Rodičovský asistent"

• Oznámenie o voľnom pracovnom mieste - Rodičovský asistent/asistentka MŠ

V zmysle § 84 ods. 1 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste v rámci realizácie Národného projektu „Podpora predprimárneho vzdelávania detí z marginalizovaných rómskych komunít II“:

Názov a adresa zamestnávateľa:  Materská škola, Gen. Svobodu č.40, 059 71 Ľubica

Kategória voľného pracovného miesta: rodičovský asistent/asistentka MŠ – 1 pracovné miesto

Kvalifikačné predpoklady: neustanovujú sa požiadavky na dosiahnuté vzdelanie, gramotnosť je podmienkou, osobnostné predpoklady pre výkon pozície (pochádza z miestnej komunity, priateľskosť k deťom, prirodzená autorita v komunite, dobré vzťahy s rodinami)

Ďalšie kvalifikačné požiadavky stanovené MV SR/ÚSVRK nad rámec minimálnych kvalifikačných predpokladov:
            - ovládanie materinského jazyka detí z MRK

Pracovný pomer na dobu: určitú, zastupovanie počas MD a RD

Platové podmienky: určené v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Iné predpoklady:
            - bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
            - zdravotná spôsobilosť,
            - ovládanie štátneho jazyka.

Požadované doklady:
            - žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením telefonického kontaktu,
            - profesijný životopis (europass),
            - doklady o ukončenom najvyššom vzdelaní,
            - čestné prehlásenie o bezúhonnosti
            - súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov,
            - v prípade úspešnosti vo VK/VP Výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte osobne najneskôr do 18.10.2024 do 12:00 hod. na adresu: Materská škola, Gen. Svobodu č. 40 , 059 71 Ľubica
            (rozhodujúci pre zaradenie do výberového konania bude dátum doručenia).

Na obálku uveďte: „Rodičovský asistent MŠ – neotvárať“

Záujemcovia, ktorých žiadosti budú doručené po stanovenom termíne uzávierky, nebudú zaradení do prijímacieho konania – pohovoru.

Pohovor sa uskutoční dňa 23.10.2024 v čase od 13:00 hod. v budove MŠ, Športová 80, 059 71  Ľubica a vybraní uchádzači budú naň osobitne pozvaní.

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo na pohovor pozvať telefonicky iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a doložili všetky potrebné doklady na danú pracovnú pozíciu.

„Zamestnávateľ aplikuje pri výbere zamestnanca na toto pracovné miesto dočasné vyrovnávacie opatrenie v zmysle § 8a zákona č. 365/2004 Z. z. o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon) v znení neskorších predpisov, vo forme preferenčného zamestnávania rómskych uchádzačov o pracovné miesto. Bližšie informácie nájdete na www.minv.sk/?romske-komunity-uvod, v časti Národné projekty.“

• Oznam o prevádzke počas jesennných prázdnin

OZNAM O PREVÁDZKE MATERSKEJ ŠKOLY POČAS JESENNÝCH PRÁZDNIN.

Riaditeľka Materskej školy Generála Svobodu 40 v Ľubici, Bc. Adriana Mráziková týmto oznamuje, že prevádzka všetkých pracovísk MŠ bude v čase jesenných prázdnin so súhlasom zriaďovateľa

prerušená

od 30. 10. 2024 do 31. 10. 2024  s nástupom 04. 11. 2024.

V Ľubici dňa 09. 10. 2024